اخبار

استاندارد های ایمنی در فصل سرما

روابط عمومی آتش نشانی سبزوار, [۳۰.۱۰.۱۷ ۱۱:۲۳] استاندارد های ایمنی در فصل سرما 1- استفاده از لوله هاي آكاردئوني آلومينيومي ( خرطومي )‌براي دودكش مناسب نيست ،زيرا استحكام كافي ندارد و با گذشت زمان و براثرحرارت و رطوبت ،  احتمال سوراخ شدن آن وجود دارد. همچنين به علت نبود اتصال نر و مادگي در اين نوع دودكش... (ادامه)

سه شنبه، 9 آبان 1396

اگر لباس هایمان آتش گرفت؟

1- توقف کنید و از دویدن به شدت خودداری کنید 2- دراز بکشید 3- و در حالی که دست ها را مطابق شکل روی صورت گرفته،غلت بزنید ... (ادامه)

سه شنبه، 9 آبان 1396

آتش به جان فروشگاه لباس افتاد

در پی آتش سوزی گسترده در فروشگاه لباس در خیابان شهدا آتش نشانان ایستگاه یک به محل حادثه اعزام شد به گزارش روابط عمومی آتش نشانی سبزوار با وقوع این حادثه ساعت ۴:۳۶ امروز در خیابان شهدا دو خودرو و ۶ آتش نشان به محل حادثه اعزام شدند آتش نشان پس از رسیدن به محل ابتدا اقدام... (ادامه)

سه شنبه، 9 آبان 1396

اعزام آتش نشان کوهنورد به کشور گرجستان

محسن فيروز فر فرمانده تيم امداد و نجات كوهستان آتش نشاني سبزوار امروز با بدرقه معاونت خدمات شهري،رياست سازمان آتش نشانی،رياست سازمان پسماند و همکاران آتش نشان خود راهي كشور گرجستان شد تا به دو هم تيمي ديگر خود قله كازبك اين كشور را فتح كند به گزارش روابط عمومی آتش نشانی سبزوار،محسن فیروز فر آتش... (ادامه)

چهارشنبه، 11 مرداد 1396

٢٤ ساعت تلاش آتش نشانان پايان يافت

روز گذشته با تماس تعدادي از كارگران لايروب قنات با آتش نشاني و اعلام مفقود شدن يكي از همكارانشان ،مركز فرماندهي آتش نشاني تيم نجات ايستگاه ٢ را به محل حادثه در منطقه سنگ سفيد اعزام كرد مهدي احمدي رييس آتش نشاني سبزوار در اين رابطه گفت:آتش نشانان به محض رسيدن و پس از دريافت اطلاعات... (ادامه)

شنبه، 24 تير 1396

شروع ثبت نام اولین دوره آموزشی آتش نشان داوطلب در سال 96

اولین دوره آموزشی آتش نشان داوطلب مطابق برنامه سال های گذشته امسال نیز در سبزوار برگزار خواهد شد.محمد مهریزی مسئول آموزش برون سازمانی آتش نشانی سبزوار در این رابطه به خبر نگار 125 گفت:آموزش آتش نشان های داوطلب در همه شهر های کشور انجام می پذیرد تا در مواقع بحرانی و نیاز در امر امداد... (ادامه)

چهارشنبه، 21 تير 1396

اتصالي سيم يخچال منزل را با آتش كشيد

صبح امروز با تماس اهالی محله صالح آباد مبنی بر خارج شدن دود از یکی منازل ،آتش نشانان ایستگاه یک به محل حادثه اعزام شدند به گزارش روابط عمومی آتش نشانی سبزوار آتش نشانان پس از رسیدن با حریق منزلی روبه رو شدن که علاوه بر اینکه هیچ یک از ساکنین در منزل حضور نداشتند در... (ادامه)

چهارشنبه، 14 تير 1396

حریق انبار لوازم بهداشتی در کهنه آب

بامداد امروز در پي اعلام وقوع حريقي در جاده اسفراين محله كهنه آب آتش نشانان ايستگاه ٢ به محل حادثه اعزام شدند سرآتش نشان دوم امير صفوي فرمانده اين حادثه گفت: پس از رسيدن به محل حادثه، آتش نشانان مجهز به دستگاه تنفسي وارد انبار كه دچار دودگرفتگي شديدي شده بود،شدند و به سرعت آتش را... (ادامه)

پنج شنبه، 8 تير 1396
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار است.